A.C.SQN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A.C.SQN Liidu Foorum
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 Kui midagi tahad öelda!

Go down 
+5
Dobermann
elku
travian28
mephistoteles
Admin
9 posters
AutorTeade
Admin
Admin



Postituste arv : 15
Join date : 24/09/2009

Kui midagi tahad öelda! Empty
PostitaminePealkiri: Kui midagi tahad öelda!   Kui midagi tahad öelda! Icon_minitimeNelj Sept 24, 2009 6:47 pm

Juhul kui on midagi millest tahad kirjutada siis just see on se koht!
Tagasi üles Go down
https://acsqn.forum.co.ee
mephistoteles

mephistoteles


Postituste arv : 37
Join date : 04/10/2009

Kui midagi tahad öelda! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui midagi tahad öelda!   Kui midagi tahad öelda! Icon_minitimeLaup Nov 07, 2009 2:55 am

Tere
Tagasi üles Go down
travian28




Postituste arv : 20
Join date : 26/09/2009

Kui midagi tahad öelda! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui midagi tahad öelda!   Kui midagi tahad öelda! Icon_minitimeLaup Nov 07, 2009 3:26 am

minu pole enam midagi öelda sest viisakusele vastati mine persse (vabandust).
Tagasi üles Go down
mephistoteles

mephistoteles


Postituste arv : 37
Join date : 04/10/2009

Kui midagi tahad öelda! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui midagi tahad öelda!   Kui midagi tahad öelda! Icon_minitimeLaup Nov 07, 2009 4:01 am

rahune maha nüüd...issand...
ma pakun, et sa oled mingi puberdeedi eas nooruk. Õigus?
Tagasi üles Go down
travian28




Postituste arv : 20
Join date : 26/09/2009

Kui midagi tahad öelda! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui midagi tahad öelda!   Kui midagi tahad öelda! Icon_minitimeLaup Nov 07, 2009 4:53 am

6 aastat olnud travis ja kui 20+ aastat on pubekas siis jah aga mis sest ikka kui poriga siis saab hiljem ise ka vastu Evil or Very Mad
Tagasi üles Go down
mephistoteles

mephistoteles


Postituste arv : 37
Join date : 04/10/2009

Kui midagi tahad öelda! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui midagi tahad öelda!   Kui midagi tahad öelda! Icon_minitimeLaup Nov 07, 2009 4:55 am

ISSAND JUMAL!
20+ ja selline nimi endale panna...
no anna andeks...



-.-
hea küll aitab sellest mögast. Mängi parem traviani
Tagasi üles Go down
elku

elku


Postituste arv : 19
Join date : 22/10/2009

Kui midagi tahad öelda! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui midagi tahad öelda!   Kui midagi tahad öelda! Icon_minitimeLaup Nov 07, 2009 5:09 am

asi kisub ikka puhta naljakaks,kle travian kas sa arvad et me oleme täitsa tuutud peast???


ise kirjutasid liikmete tutvustuse alla järgmise asja !!!!!!!!!!!!!olen Jaan ja lehtsest ning 15 aastane ning kelt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sul ikka seal peakolus kõik loksub vsit! lol! lol! lol! lol! lol!
Tagasi üles Go down
elku

elku


Postituste arv : 19
Join date : 22/10/2009

Kui midagi tahad öelda! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui midagi tahad öelda!   Kui midagi tahad öelda! Icon_minitimeLaup Nov 07, 2009 5:10 am

no appi ma ikka ei saa,naerukrambid tahavad ära tappa lol!
Tagasi üles Go down
elku

elku


Postituste arv : 19
Join date : 22/10/2009

Kui midagi tahad öelda! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui midagi tahad öelda!   Kui midagi tahad öelda! Icon_minitimeLaup Nov 07, 2009 5:12 am

ja mängija profiili all vapse vanus 13,võta nüüd kinni mis sa oled 20+,15,13???????või üldse lõhestunud isiksus! cheers



mephistoteles-e profiilis on kuldsed sõnad!
Vaid kaks asja on piiritud: universum ja inimeste idiootsus ning esimeses ma kahtlen.
Tagasi üles Go down
mephistoteles

mephistoteles


Postituste arv : 37
Join date : 04/10/2009

Kui midagi tahad öelda! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui midagi tahad öelda!   Kui midagi tahad öelda! Icon_minitimeLaup Nov 07, 2009 5:17 pm

päris hästi sobib siia see praegu : D
Tagasi üles Go down
Dobermann

Dobermann


Postituste arv : 14
Join date : 27/09/2009

Kui midagi tahad öelda! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui midagi tahad öelda!   Kui midagi tahad öelda! Icon_minitimePüh Nov 08, 2009 6:03 am

Kellel on mausikuga mingi kana kitkuda? Nüüd on õige aeg sellks kitkumiseks. Totaalne sõda mausikule.
Tagasi üles Go down
Dobermann

Dobermann


Postituste arv : 14
Join date : 27/09/2009

Kui midagi tahad öelda! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui midagi tahad öelda!   Kui midagi tahad öelda! Icon_minitimePüh Nov 08, 2009 8:37 am

Dobermann kirjutas:
Kellel on mausikuga mingi kana kitkuda? Nüüd on õige aeg sellks kitkumiseks. Totaalne sõda mausikule.
Läks 15 minutit ja mausikule oli see üleskutse ettekantud. Sees olid gol, poker , nännu ja jan78.Fullspeed ja mina muidugi ka.
HEHE, nii seda ühise liidu asja ei aeta. Oli tore Teiega veidi koostõõd teha.


Viimati muutis seda Dobermann (Püh Nov 08, 2009 8:57 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Dobermann

Dobermann


Postituste arv : 14
Join date : 27/09/2009

Kui midagi tahad öelda! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui midagi tahad öelda!   Kui midagi tahad öelda! Icon_minitimePüh Nov 08, 2009 8:48 am

[quote="Dobermann"]Kellel on mausikuga mingi kana kitkuda? Nüüd on õige aeg sellks kitkumiseks. Totaalne sõda mausikule.[/quote
Minu küsimuse peale reeturitest (tallanahkadest)
]Mausik kirjutas niimoodi
Kas sa tahad tõesti seda teada?

Oh jah. Kuidas Sulle öelda. Ma usun, et sulle on räägitud miks ma ei austa ACd ja ei hakka ka kunagi austama.
Aga noh. Lühikokkuvõte.
Kunagi kutsus andres mu ACsse, kuigi mul on s2 nede suhtes üsna negatiivne arvams. Aga ma pole inimene, kes kergelt laseb end mõjutada. Olin siis nõus ACsse kolimisega. Asi lõppes sellega, et POLICE sõimas mind nuhiks ja tont teab milleks ning käskis mujale liitu mina. Siin ma nüüd olen:)
Hiljem järgnes igasugu valetamisi ja vassimisi ning muid lolluseid sealsete juhtide poolt.
Kokkuvõttes, sama pilt mis s2 AC lob liitlusi, tühistab neid, kuulutab sõdasid ja kasutab litlasi naglat ära. Ühesõnaga, äärmiselt haige stiil.
Ei tasu jätta mainimata gestaapot, kes oli s2 mu liidukaaslane ja sõber ja kes siin tõotas olla sõber, et tema minu liitu ei puutu jne. Kuni kosus ja üllatas ... täiesti AC. Midagi pole öelda.

Aga nüüd siis nn tallanahkade juurde. Tead, ma ei nimetaks seda nii. Pigem on tegemist inimestega, kes lihtsalt tahavad mind ja minu liitlasi aidata. Kuna, viimasel ajal on salakavalad manöövrid ja muud kavalused üha kasvanud, siis on info veelgi enam liikuma hakanud. Ning neid, kes püüavad hoiatada ja infot edastada kõik võimalke trikkide kohta lisandnud.
Pigem võiksin öelda, et mul on sõbrad ACs. Nad on toredad mängijad ja püüavad meid lihtsalt aidata. See ei tee neist tallanahkasid vaid näitab, et rahvas ei ole õnnelik oma liidus, kus valitseb vaen ja viha ning pidev üksteise kahtlustamine.
Tagasi üles Go down
Al Capone




Postituste arv : 13
Join date : 26/09/2009

Kui midagi tahad öelda! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui midagi tahad öelda!   Kui midagi tahad öelda! Icon_minitimePüh Nov 08, 2009 9:27 pm

Tervitus.

Jutt siis selline. Lahkusin liidust ja asusin liitu AGE+. See võib tunduda praegu natukene naljakas, kuid see liit asub mulle väga ligidal ja koostöö sujuks hästi. Nad ei ole küll kõige paremad mängijad, kuid potensiaali neil on ja eks ma neid seal õpeta kh. Ettepanek oleks siis teha A.C.SQNi ja AGE+ Vahel liitlasleping. See annaks suure tõuke neile ja aitaks kõvasti kaasa. Plaan oli sinna jääda ainult juhul, kui suudan neid kuidagi moodi parandada ja õpetada. Kui mitte siis rooman saba jalge vahel A.C.SQNi tagasi. Võite siit foorumist mind praegu eemaldada aga vastust ootaks postkasti.

Oli meeldiv teiega mängida
Al Capone
Tagasi üles Go down
jaak19




Postituste arv : 19
Join date : 27/09/2009
Age : 61
Asukoht : Raplamaa

Kui midagi tahad öelda! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui midagi tahad öelda!   Kui midagi tahad öelda! Icon_minitimePüh Nov 08, 2009 10:17 pm

On vist ka aeg sõna sekka öelda. Tugevamale alla jääda pole häbi, kui mäng on aus. Mängin juba kolmandas serveris aga pole algusest saati sallinud nuhke. Suhtlen ka praegu erinevates liitudes olevate endiste mängukaaslastega ja vajadusel ka aitan neid. See aga ei tähenda liidu siseinfo jagamist. Miskit on meil väga korrast ära selles osas. Tugevamad lahkuvad ja nõrgemad ei võta midagi ette rüüstamiste vältimiseks. See ei ole ju liit! Võtke end kokku, küsiga naabrilt abi ja kui mängida tõesti ei viitsi, kustutage konto. Travian on karm mäng ja olen seda alati rõhutanud, et minu arust pole se lastele. s1-s meeldis koostöö liitude vahel, vanematel mängijatel olid oma sidemed ja sellest oli palju abi kui taheti ühise eesmärgi nimel midagi ära teha. Mängus oli teravust ja adrenaliini kui ehitati kaitse suht lootusetuna tunduva mängija küladesse ja abi tõttu vili ikka 10000+ miinuses oli. Tänu koostööle ja koordineerimisele aga nälga ei surnud ükski sõdur ja ründaja kena õppetunni sai. Siin pole seda paraku veel näinud. Ei ole veel kindel, kas liitu jään või edasi mängin üksikuna., kuni mängu vastu huvi jagub. cheers
Tagasi üles Go down
mephistoteles

mephistoteles


Postituste arv : 37
Join date : 04/10/2009

Kui midagi tahad öelda! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui midagi tahad öelda!   Kui midagi tahad öelda! Icon_minitimePüh Nov 08, 2009 10:29 pm

ühesõnaga, see liit on pu**** omadega. Liidu tappis see, et ei saanud nuhki kätte...eks ma hakkan kah omale uut liitu otsima
Tagasi üles Go down
jaak19




Postituste arv : 19
Join date : 27/09/2009
Age : 61
Asukoht : Raplamaa

Kui midagi tahad öelda! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui midagi tahad öelda!   Kui midagi tahad öelda! Icon_minitimePüh Nov 08, 2009 10:32 pm

Liitu ei tapnud see, et nuhki ei saadud kätte vaid omavahelise suhtlemise puudumine. Kui ei oska, küsi naabrilt. Vajad abi, jälle naaber kõige lähem jne.
Tagasi üles Go down
mephistoteles

mephistoteles


Postituste arv : 37
Join date : 04/10/2009

Kui midagi tahad öelda! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui midagi tahad öelda!   Kui midagi tahad öelda! Icon_minitimePüh Nov 08, 2009 10:33 pm

igalühel oma arvamus...
Tagasi üles Go down
vastik vanaema




Postituste arv : 4
Join date : 25/09/2009
Asukoht : Tallinn, Nõmme

Kui midagi tahad öelda! Empty
PostitaminePealkiri: Liit   Kui midagi tahad öelda! Icon_minitimePüh Nov 08, 2009 10:54 pm

Liit
Asjalik jutt Jaagult. Tegelikult tahaks juhtkonna seisukohti kuulda, kuid paistab, et juhtkonda enam polegi... liit ju eksisteerib viimase olijani, kuid kas see ongi siis LIIT? Lahkuks ka, aga KUHU? See pole ju üksikisiku mäng ja tahaks sõpradega koos mängida. Shocked
Tagasi üles Go down
jaak19




Postituste arv : 19
Join date : 27/09/2009
Age : 61
Asukoht : Raplamaa

Kui midagi tahad öelda! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui midagi tahad öelda!   Kui midagi tahad öelda! Icon_minitimeEsm Nov 09, 2009 12:21 am

Tegin siis oma valiku. Ärge pikka viha pidage ja endised liidukaaslased, kui abi vaja, üritan ikka aidata.
Tagasi üles Go down
ahto112




Postituste arv : 9
Join date : 02/10/2009

Kui midagi tahad öelda! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui midagi tahad öelda!   Kui midagi tahad öelda! Icon_minitimeEsm Nov 09, 2009 2:52 am

Kahju, et liit laguneb ja pole selgelt kedagi, kes seda edasi viiks ja seetõttu olen otsustanud ka oma liidu teha, sest vaadates hetkeolukorda, siis pole mõtet siin niisama olla, kui keegi liitu enam ei tunnista....aga oli tore olla liidus senikaua kui ta eksisteeris liiduna...
Tagasi üles Go down
mephistoteles

mephistoteles


Postituste arv : 37
Join date : 04/10/2009

Kui midagi tahad öelda! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui midagi tahad öelda!   Kui midagi tahad öelda! Icon_minitimeEsm Nov 09, 2009 2:55 am

et siis jah...lahkun kah liidust. Aga kui abi vaja pande kasti kiri ja olen valmis igati abistama vanasid liidukaaslasi
Tagasi üles Go down
ahto112




Postituste arv : 9
Join date : 02/10/2009

Kui midagi tahad öelda! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui midagi tahad öelda!   Kui midagi tahad öelda! Icon_minitimeEsm Nov 09, 2009 3:25 am

Sama siin ja loodan ikka koostööd edasi teha endiste liidukaaslastega
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kui midagi tahad öelda! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui midagi tahad öelda!   Kui midagi tahad öelda! Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kui midagi tahad öelda!
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
A.C.SQN :: Foorum :: Avalik Foorum-
Hüppa: